top of page
Search

“Interesanto interešu festivāls”

Cik gan krāšņi un bagātīgi var aizvadīt dienu!

Ogres novada Izglītības pārvalde sadarbībā ar novada izglītības iestādēm pirmo reizi organizēja pasākumu visiem novada skolēniem – “Interesanto interešu festivāls”, kas norisinājās 27. maijā. Arī mēs- Ogres Mūzikas un mākslas skola, šajā festivālā bijām gan sastopami, gan visnotaļ dzirdami. Festivāls sākās ar vērienīgu gājienu, kurā mūsu skolu pārstāvēja OMMS koris (sk. Gunita Bičule). Gājiens norisinājās no skulptūras “Baltā Cielava” Brīvības ielā līdz Ogres novada Sporta centra stadionam. Visus interesanto interešu dalībniekus, stadionā sagaidīja OMMS Pūtēju orķestris "Melodija" (sk. Valdis Butāns). Mūzikas jomas audzēkņi visas dienas garumā koncertēja- apmeklētāji dzirdēja flautu kvartetu (sk. Ieva Lejniece), 2.-4. un 5.-7. klašu vijolnieku ansambli (sk. Zita Krūmiņa, Laila Miglāne), saksofonu duetu (sk. Maigonis Makars) un instrumentu ansambli (sk. Modris Krūmiņš), interešu izglītības ģitārspēles pulciņu (sk. Dace Priedoliņa). Mākslas jomu, ar radošajām darbnīcām, pārstāvēja mūsu skolas pedagogi- Liena Valeskalna, Māra Mārtiņjāne-Kaše un Gita Līkuma.

Kā vakara “nagla”- uzstājās hip hop mākslinieks Ozols.


Paldies visiem, kuri iesaistījās un izrādīja iniciatīvu, lai pārstāvētu mūsu skolu šajā lielajā pasākumā!


Lielu daļu foto uzņēmusi Anita Stukāne

Comments


bottom of page