top of page
Search

Grāmata “Ogres Mūzikas skola. 60 stāsti 60 gados”

Atzīmējot Ogres Mūzikas skolas sešdesmit gadu jubileju, klajā nākusi grāmata “60 stāsti 60 gados”, kurā apkopoti skolas absolventu un darbinieku stāsti par pavadīto laiku Ogres Mūzikas skolā. Grāmatā iespējams izlasīt atmiņas, kurās dalās Latvijā un pasaulē zināmi skolas absolventi, mūziķi – visi saistīti ar Ogres Mūzikas skolu.


“Grāmatā caur stāstiem varam iepazīt daudzas izcilas personības – gan direktorus, administrāciju un pedagogus, kuri ir veidojuši Ogres Mūzikas skolu, gan arī absolventus, kuri labprāt caur saviem stāstiem mums parāda šīs skolas nozīmi viņu dzīvēs un profesionālajā karjerā,” stāsta Atvars Lakstīgala, skolas direktors.


Izdevumā “Ogres Mūzikas skola. 60 stāsti 60 gados” stāstus par cilvēkiem uzrakstīja un apkopoja Vineta Briška un Anda Bīriņa. Kā atzīst grāmatas projekta vadītāja Anda Bīriņa, darbs pie šī izdevuma ildzis teju gadu, taču ikkatrs intervētais cilvēks palicis atmiņā ar savu skatījumu uz skolu. Grāmata atspoguļo vairākus vēsturiskus un laika posmam nozīmīgus notikumus, kā arī atklāj dažādus ceļus, kā mācības mūzikas skolā ietekmējušas cilvēku tālākās gaitas savā izvēlētajā profesijā.


Comments


bottom of page