top of page
Search

"Muzikālās personības" noslēguma koncerts ar Kseniju Sidorovu

Pirmdien aizvadījām fantastisku un pozitīvām emocijām pilnu vakaru kopā ar pasaules slavenāko akordeonisti Kseniju Sidorovu. Ksenija jau iepriekš ir bijusi mūsu skolā dažādu konkursu un pasākumu ietvaros, kad bijusi vēl tikai bērns. Savukārt, šoreiz Ksenija bija uzaicināta piedalīties Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstītajā OMMS projektā "MUZIKĀLĀS PERSONĪBAS". Koncertsarunu cikla laikā Ksenija ne tikai spēlēja dažādus skaņdarbus uz sava instrumenta, bet arī dalījās pieredzē par to, kā nonāca pie domas spēlēt akordeonu, kāda bija viņas muzikālās karjeras attīstība, ar kādiem šķēršļiem un izaicinājumiem ir sastapusies.

Ksenija mūsos atstāja atvērta, priecīga, saulaina un vienmēr smaidīga cilvēka iespaidu. Ksenija mīl savu profesiju un instrumentu, un to skatītāji varēja just caur viņas sniegtajiem priekšnesumiem. Pēc koncerta Ksenija aprunājās ar ikvienu, kurš vēlējās ar viņu iemūžināt kādu skaistu bildi, akordeoniste iedrošināja audzēkņus nepadodies, ja sanāk sastapties ar likstām un turpināt iesākto.


Paldies skatītājiem par interesi apmeklēt koncertsarunu ciklu "MUZIKĀLĀS PERSONĪBAS". Šajā mācību gadā uzņēmām tādus Latvijā un pasaulē zināmus māksliniekus kā Raimondu Tiguli, Sigvardu Kļavu un Latvijas Radio kori, kā arī Kseniju Sidorovu.


Foto: Voldemārs StāvusisComments


bottom of page