Search

Ogres Mūzikas skolā dzied Rīgas Doma Zēnu koris

2.decembrī Ogres Mūzikas skolā koncertsarunu cikla "Muzikālās personības" ietvaros viesojās diriģents Mārtiņš Klišāns un Rīgas Doma Zēnu koris. Kā ierasts, klausītājus sagaidīja ne tikai mūziķu priekšnesums, bet arī interesantas sarunas, kurās mākslinieki dalījās savā pieredzē. 


Kopš 1998.gada Rīgas Doma Zēnu kora diriģents un mākslinieciskais vadītājs ir viens no redzamākajiem Latvijas diriģentiem - Mārtiņš Klišāns. Astoņpadsmit pēdējie Rīgas Doma zēnu kora CD ieraksti veikti tieši šī diriģenta vadībā. Mārtiņa Klišāna darbības laikā Rīgas Doma Zēnu korim piešķirta Lielā Mūzikas Balva un koris tiek tai nominēts vairākkārt, tāpat kā kora ieraksti nominēti Gada ierakstu balvai.

Rīgas Doma Zēnu koris dibināts jau tālajā 1950. gadā. Koris regulāri sniedz koncertus ne tikai visās Latvijas vadošajās koncertzālēs un baznīcās, bet arī pabijis daudzās pasaules valstīs. Tieši Rīgas Doma Zēnu koris bieži vien sniedz priekšnesumus dažādās labdarības akcijās, kā arī gadījumos, kad Latvijā oficiālās vizītēs viesojas dažādas amatpersonas. Šo kori klausījušies ASV, Somijas, Uzbekijas, Ukrainas un Turcijas prezidenti, Velsas princis Čārlzs, Apvienotās Karalistes karaliene Viņas Majestāte Elizabete II, kā arī citi Latvijā svarīgi viesi. 

Pasākums norisinājās koncertsarunu cikla "Muzikālās personības" ietvaros. "Muzikālās personības" Ogres Mūzikas skolā notiek kopš 2018.gada februāra un tā ietvaros skolā viesojušies jau daudz zināmu un novērtētu mākslinieku, piemēram, diriģents Māris Sirmais, komponists Raimonds Pauls un pianists Vestards Šimkus. Pavisam nesen – oktobrī ogrēniešus ar koncertu un sarunām priecēja Rīgas Saksofonu kvartets.Rekvizīti

Maksātājs: Ogres Novada pašvaldība
Adrese: Brīvības 33, Ogre LV-5001


Reģistrācijas Nr. LV 90000024455
 

Valsts kase TRELLV22
Konta Nr. LV25TREL9800890740210

 

Saņēmējs: Ogres Mūzikas un mākslas skola
Brīvības iela 50, Ogre LV-5001

Mūsu draugi un atbalstītāji

Dežurants: +371 65045374
Dežurants GSM: +371 28630126

epasts: omms@ogresnovads.lv

Apciemojiet mūs arī

  • Facebook Social Icon

OMMS © 2018