top of page
Search

Ogres Mūzikas skolā muzicēs starptautiskais Nordplus orķestris

Ceturtdien, 27. septembrī plkst. 19.00, Ogres Mūzikas skola aicina apmeklēt koncertu, ko sniegs četru valstu mūzikas skolu audzēkņi – starptautiska apmaiņas projekta dalībnieki.

Ogrē šobrīd viesojas bērni un jaunieši no vairākām mūzikas izglītības iestādēm – Jehvi Mūzikas skolas (Igaunija), Kelmes Aļģirda Lipeikas Mākslu skolas (Lietuva) un Keravas Mūzikas institūta (Somija). Līdzīgi kā Ogres Mūzikas skolas audzēkņi, viņi jau ilgāku laiku cītīgi gatavojušies, lai sniegtu koncertus Ogres novada klausītājiem. Pirmais no tiem – Keravas Mūzikas institūta Popa-džeza nodaļas koncerts Ogres Mūzikas skolā – jau izskanējis pirmdienas vakarā, tam seko viesu uzstāšanās Suntažu vidusskolā otrdien un Madlienas vidusskolā trešdien.

Apmaiņas nedēļas galvenais muzikālais notikums gaidāms ceturtdien, kad pēc vairākiem kopmēģinājumiem somu, igauņu, lietuviešu un latviešu bērni un jaunieši gan individuāli, gan arī kā vienots orķestris sniegs koncertu Ogres Mūzikas skolā. Tā programmā – latviešu un ārvalstu komponistu radītas kompozīcijas, tostarp arī pirmatskaņojums Agnetas Krilovas-Bērziņas skaņdarbam “Ceļojums”, kas sacerēts īpaši šim gadījumam. Koncertā piedalīsies arī Ogres Mūzikas skolas koris „Cielaviņa”; dalībnieku apvienotā orķestra diriģents – Atvars Lakstīgala.

Koncerts tiek organizēts starptautiskā jauniešu apmaiņas projekta „Inovatīvais mūzikas tilts” (“Innovative Bridge of Music”) ietvaros ar Nordplus Jauniešu programmas finansiālu atbalstu. Šī ir jau trešā partnerskolu audzēkņu apmaiņas vizīte – pagājušā gada oktobrī visu četru iesaistīto valstu bērni un jaunieši tikās Jehvi Mūzikas skolā Igaunijā, savukārt šī gada sākumā – Keravā Somijā.

Ieeja koncertā bez maksas!Informējam, ka pasākuma laikā tiks filmēts un fotografēts pašvaldības publicitātes vajadzībām ar mērķi informēt sabiedrību par aktualitātēm un notikumiem pašvaldībā.

Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ogres novada pašvaldības mājaslapā www.ogresnovads.lv, kā arī pašvaldības sociālo tīklu kontos Facebook.com un Twitter.com.

Jums ir tiesības pieprasīt neizmantot vai dzēst, ja tas ir tehniski iespējams, minēto fiksāciju ar Jūsu personas datiem.

Pārzinis: Ogres novada pašvaldība, Brīvības iela 33, Ogre, LV – 5001, tālrunis 65071161, e-pasts: ogredome@ogresnovads.lv.


bottom of page