top of page
Search

Ogres Mūzikas skolā uzstāsies NYX TRIO

6.februārī 18.30 vakarā Ogres Mūzikas skolā uzstāsies mūziķu NYX TRIO – ikviens interesents tiek gaidīts uz šo īpašo koncertu, kas šoreiz ieplānots nedaudz atšķirīgāks kā pasākumi līdz šim. Trīs profesionālas kamermūziķes – flautiste Anete Toča, vijolniece Tatjana Ostrovska un pianiste Ieva Sarja sniegs ne tikai koncertu, bet arī dalīsies padomos un savā pieredzē ar jaunajiem mūziķiem. Koncertā ieeja ir bez maksas un tā apmeklētāji tiks iepriecināti arī ar kopīgu uzstāšanos, kurā NYX TRIO muzicēs kopā ar Ogres Mūzikas skolas audzēkņiem.

“Šis būs īpašs pasākums, kas sniegs ne tikai muzikālu gandarījumu, bet arī tiešām praktiskus un noderīgus padomus. Pieredzējušās mūziķes atklās savu instrumentu tehniskos noslēpumus un atbildēs uz jautājumiem,” skaidro Ogres Mūzikas skolas direktors Atvars Lakstīgala. “Līdzīgi pasākumi mūzikas skolā jau notikuši, taču šis būs īpašs ar to, ka vairāk iesaistām savus audzēkņus.”

Kamermūzikas vienība NYX TRIO dibināta 2011. gada rudenī. Tajā apvienojušās trīs pieredzējušas kamermūziķes – flautiste Anete Toča, vijolniece Tatjana Ostrovska un pianiste Ieva Sarja. Kopš dibināšanas trio ir intensīvi koncertējis Latvijā, kā arī uzstājies Londonā, Gibraltārā, Džersijā un Gērnsijā. Ar vairākām kamermūzikas programmām NYX Trio piedalījies Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra rīkotajās kamermūzikas dienās, uzstājies LR Klasika rīkotajā tiešraides koncertā, kā arī veicis ierakstus LR fondiem, piedalījies Rīgas festivālā, koncertciklā Iededz gaismu, cikla Mūzika Katedrālē ietvaros uzstājies Rīgas Domā, ansamblim veltīti vairāk kā desmit jaundarbi un aranžijas. NYX TRIO gan veidojis koncertprogrammas ar tādiem mūziķiem kā Mārtiņš Circenis, Ints Dālderis, Ieva Parša, Anta Jankovska, Matīss Čudars, gan iniciējis dažādu multimediālu projektu tapšanu sadarbībā ar ebru mākslinieci Andu Kolosovu, dzejnieci Madaru Gruntmani, aktrisi Karīnu Tatarinovu, ornitologu un video mākslinieku Edgaru Dzeni.

bottom of page