top of page
Search

Ogres Mūzikas skola iepriecina bērnudārzu audzēkņus ar koncertu

10.decembrī Ogres Mūzikas skolā bija ļoti rosīgs rīts – Lielajā zālē notika divi koncerti, kurus apmeklēja aptuveni 400 bērni no vairākām Ogres pirmsskolas izglītības iestādēm. Ogres Mūzikas skolas jaunākie audzēkņi atnākušos klausītājus iepazīstināja ar dažādiem mūzikas instrumentiem, savukārt bērni ar lielu aizrautību vēroja koncertu.

Pasākumu “Circenīša Ziemassvētki” apmeklēja bērni un viņu pedagogi no bērnu dārziem “Strautiņš”, “Cīrulītis”, “Zelta Sietiņš”, “Riekstiņš”, “Dzīpariņš”, “Saulīte” un no Ogresgala bērnudārza. Ogres Mūzikas skola šādu bezmaksas koncertu pirmsskolas izglītības iestāžu audzēkņiem savās telpās sniedza pirmoreiz, kaut arī ir bijuši pasākumi dažādos bērnu dārzos, kuros uzstājas Mūzikas skolas audzēkņi.

“Šādam pasākumam ir vairāki pozitīvi aspekti,” atzīst mūzikas skolas direktors Atvars Lakstīgala. “Ogres Mūzikas skolas audzēkņiem tā ir laba un neatsverama pieredze uzstāties koncertā – un, kā zināms, uzstāties koncertā savās mājās ir visgrūtāk. Tāpēc man ir patiešām liels prieks, ka mūsējiem viss izdevās labi. Savukārt katru atnākušo klausītāju mēs uztvērām kā iespējamo skolas audzēkni tuvākā nākotnē, tāpēc mēģinājām koncerta programmu veidot tā, lai bērnus iepazīstinātu ar pēc iespējas vairāk mūzikas instrumentiem un parādītu, ka šos instrumentus labi pārvalda bērni, kuri ir tikai dažus gadus vecāki par viņiem. Man bija liels prieks vērot aizrautību un ieinteresētību atnākušo bērnu sejās! Ļoti ceram, ka šādi koncerti varētu būt kā jaunas tradīcijas sākums un mēs ar koncertu Adventes laikā priecētu pašus jaunākos ogrēniešus katru gadu, bet varbūt pat biežāk,” gandarīts ir Atvars Lakstīgala.


bottom of page