Search

Rīgas Saksofonu kvartets sniedz koncertu Ogres Mūzikas skolā

Šī nedēļa Ogres Mūzikas skolā sākusies uz ļoti skaistas un sirsnīgas nots – pirmdienas vakarā mūzikas skolas zālē koncertēja Rīgas Saksofonu kvartets. Pasākums norisinājās mūzikas skolas izlolotā koncertsarunu cikla “Muzikālās personības” ietvaros un uz to bija ieradušies pilna zāle apbrīnotāju un klausītāju.


Svarīgi, ka šajos pasākumos Latvijā un pat pasaulē atzīti mākslinieki sniedz ne tikai savus priekšnesumus, bet arī piedalās sarunās, tādējādi ļaujot par sevi uzzināt vairāk. Liela daļa no pasākuma apmeklētājiem ir Ogres Mūzikas skolas skolēni un ir nozīmīgi, ka tieši viņi uzklausa stāstus, ar kuriem dalās jau pieredzējušie mūziķi. To, ka šie pasākumi motivē skolēnus, atzina arī vairāki vecāki, kas bija ieradušies noklausīties koncertu.

Rīgas Saksofonu kvartets, kurā muzicē Katrīna Kivleniece-Cābule, Baiba Tilhena, Artis Sīmanis, un Ainars Šablovskis, vakara gaitā nospēlēja vairākas kompozīcijas, kā arī atbildēja uz Ogres Mūzikas skolas direktora Atvara Lakstīgalas jautājumiem. Saksofonu skanējumu koncertā papildināja pianiste Herta Hansena, kura arī dalījās savā pieredzē.

Koncertsarunu cikls “Muzikālās personības” Ogres Mūzikas skolā norisinās kopš 2018.gada februāra un tā ietvaros skolā viesojušies jau daudz zināmu un novērtētu mākslinieku, piemēram, diriģents Māris Sirmais, komponists Raimonds Pauls un pianists Vestards Šimkus.Nākamais nozīmīgais pasākums Ogres Mūzikas skolā notiks jau nākamajā nedēļā, kad no 23.-25.oktobrim tur norisināsies III Latvijas flautas spēles jauno izpildītāju konkurss „Sudraba flauta”. Arī uz šiem koncertiem tiks gaidīts ikviens interesents.

Rekvizīti

Maksātājs: Ogres Novada pašvaldība
Adrese: Brīvības 33, Ogre LV-5001


Reģistrācijas Nr. LV 90000024455
 

Valsts kase TRELLV22
Konta Nr. LV25TREL9800890740210

 

Saņēmējs: Ogres Mūzikas un mākslas skola
Brīvības iela 50, Ogre LV-5001

Mūsu draugi un atbalstītāji

Dežurants: +371 65045374
Dežurants GSM: +371 28630126

epasts: omms@ogresnovads.lv

Apciemojiet mūs arī

  • Facebook Social Icon

OMMS © 2018