top of page
Search

Starptautiskais mūzikas skolotāju festivāls "MEISTARKLASE"

Šī gada februārī notika starptautiskais mūzikas skolotāju festivāls "MEISTARKLASE", ko ik gadu rīko Mārupes Mūzikas un mākslas skola sadarbībā ar Siguldas Mākslu skolu „Baltais Flīģelis”. Tajā piedalījās 16 mūzikas skolu pārstāvji no Latvijas, Krievijas, Ukrainas, Izraēlas un Baltkrievijas. Duetā ar Natāliju Petrovu un Justīni Baulinu (un ar Ata Ieviņa palīdzību) tapa ieraksts mūsu skolas pārstāvēšanai. Festivāls norisinājās attālināti, līdz ar to ir samontēti dalībnieku iesūtītie ieraksti vienā kopīgā materiālā. Nupat ir publicēts festivāla dalībnieku kopējais video, kuru var apskatīt šeit:\


https://www.youtube.com/watch?v=f-oCoeQKrvQ


Lepojamies ar mūsu skolas skolotājām Natāliju Petrovu un Justīni Baulinu! 🥳

Komen


bottom of page