top of page
Search

IZLAIDUMS 2023

Sestdien, 27. maijā, savu pēdējo mācību gadu Ogres Mūzikas un mākslas skolā aizvadīja 69 audzēkņi. Apliecības par profesionālās ievirzes izglītību saņēma 37 Mūzikas jomas audzēkņi, 2 no tiem bija Suntažu filiāles audzēkņi. Taču Mākslas jomu absolvējuši 32 audzēkņi, tai skaitā 10 no Ķeguma un Suntažu filiālēm. Ogres Mūzikas un mākslas skola ir ieviesusi savu tradīciju- izlaidumā godināt tos absolventus, kuri mācību gada garumā ir uzrādījuši lieliskus rezultātus. Šogad OMMS Mūzikas jomas izlaidumā “Izcilības zīmi” saņēma 5 absolventi, savukārt, “Izcilības otas” Mākslas jomā saņēma 6 absolventi.

Kopā esam spēruši pirmos nopietnos soļus mūzikas un mākslas pasaulē- audzēkņi ieguvuši jaunas zināšanas un prasmes, attīstījuši savu pacietību, uzmanību un precizitāti, piedaloties dažādos konkursos. Šīs zināšanas noteikti kalpos kā labs atspēriena punkts mūzikas vai mākslas profesijas attīstībai.

“Sapņojiet radoši, dzīvojiet cilvēcīgi, sasniedziet savus mērķus neatlaidīgi! Esiet krietni savās izvēlēs un darbos!” novēl direktora vietniece Mākslas jomā Ieva Lāce.

Skolas direktors Atvars Lakstīgala absolventiem novēl nekad neapstāties pie sasniegtā, prast izmantot skolā iegūtās zināšanas turpmākajā attīstības ceļā un jebkuru darbu darīt ar rūpību, pacietību un mīlestību.


Foto: Gundega Deģe

Foto: Anita Stukāne

Foto: Renārs Deguns

MŪZIKAS JOMAS IZLAIDUMS:


MĀKSLAS JOMAS IZLAIDUMS:Comments


bottom of page