top of page
Search

OMMS koncertēs Raimonds Tiguls

Ogres Mūzikas un mākslas skola lepni paziņo, ka 3. aprīlī, plkst. 18:30 turpinās Koncertsarunu cikls “Muzikālās personības” un šoreiz savās muzikālajās atmiņās, kā arī pieredzē dalīsies latviešu mūziķis, komponists un producents Raimonds Tiguls.

Koncertsarunu laikā pasākuma apmeklētāji caur stāstiem var iepazīt dažādas Latvijā un pasaulē slavenas latviešu mūzikas zvaigznes- uzzināt viņu pirmās muzikālās gaitas un dzirdēt dažādus atgadījumus no mūziķa dzīves. Šajā pasākumā iespējams ne tikai būt daļai no sarunām, ko vadīs skolas direktors Atvars Lakstīgala, bet arī dzirdēt visiem pazīstamus skaņdarbus, kā, piemēram, R. Tiguļa “Lec, saulīte!”, ko atpazīst ikviens Dziesmu svētku entuziasts.

3. aprīlī mūzikas baudītāji dzirdēs ne tikai Raimondu Tiguli, bet arī jaukto kori “Grīva” (diriģente Evita Konuša), jauniešu kori “Impulss” un OMMS kori “Cielaviņa” (diriģente Gunita Bičule). Ciemos viesosies arī tādi mākslinieki kā Beāte Zviedre (vokāls), Andis Klučnieks (flauta), Ieva Šablovska (arfa), Sandis Šteinbergs (vijole), Raimonds Melderis (vijole), Arigo Štrāls (alts), Ainārs Paukšēns (čells), Raivo Ozols (kontrabass), Laila Lakstīgala (basģitāra), Kaspars Pļavnieks (sitaminstrumenti).


Ogres Mūzikas un mākslas skola aicina ierasties visus kultūras baudītājus, jo šī ir lieliska iespēja vienuviet satikt tik daudz atpazīstamus mūziķus!


Ieeja pasākumā: BRĪVA
Comments


bottom of page